top of page

JAK PRACOVAT SE VZTEKEM U DĚTÍ A DOSPÍVAJÍCÍCH
(akreditován MPSV)

Termín: 24.4.2024
Čas konání: 9-16:30
Forma: on-line přes Zoom
Cena: 2.700,- Kč
Počet účastníků: 16

Vztek vzniká ve chvíli, kdy nejsou naplňovány naše potřeby nebo jsou překročeny naše hranice. Často bývá považován za „černou ovci“ emoční rodiny. Přitom agrese je projev sebezáchovy, bez které bychom nepřežili. Rozdíl mezi prožíváním pocitu vzteku a projevu agrese je zásadní, stejně jako porozumění tomu, co je vyvolává a jak s nimi zacházet zdravě. Srdečně vás zveme na akreditovaný kurz MPSV Jak pracovat se vztekem u dětí a dospívajících (c. akreditace A2023/0258-SP/PC/P). Kurz je určený jak pro odborníky, kteří se setkávají s dětským vztekem ve své profesi, ale i pro rodiče a další, kteří se chtějí naučit zvládat vztek u dětí a dospívajících.

OBSAH KURZU 

  • Jak pracovat se vztekem a podobnými projevy u dětí.

  • Jak pracovat se svým vztekem.

  • Jak nejít do protiagrese, když jsem sám unavený.

  • Jak zastavit agresi.

  • Jak ulevit od autoagrese.

  • Jak ulevit od nadměrné agrese u dětí.

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Pro rodiče a všechny, kteří se chtějí naučit zvládat projevy vzteku u svých blízkých nebo u osob,

o které pečují (ve škole, pobytových zařízeních, zdravotnictví atd.).

 

LEKTORKA KURZU

Mgr. Lenka Ottová

Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci. Krizové intervenci se věnuje více jak dvanáct let. Pracovala na pozici intevizora na Lince bezpečí a na pozici konzultanta krizové linky EDA určené rodičům, blízkým a odborníkům, kterých se týká téma péče o dítě se závažnou diagnózou. Zároveň pracuje na Lince bezpečí jako lektor. Jako lektor působí i na školách, ve firmách a všude tam, kde je třeba zvládat krizovou komunikaci. Absolvovala roční výcvik v telefonické krizové intervenci, roční výcvik Motivační rozhovory, výcvikový kurz internetového poradenství a chatové krizové intervence a další kurzy. Absolvovala komplexní psychoterapeutický výcviku Hermés Solutions Training.

“Velmi příjemná a přátelská atmosféra kurzu."

účastnice kurzu

"Vstřícný přístup lektorky, možnost zaměřit se na to, co by chtěli vědět účastníci kurzu, možnost diskutovat o tématech. Musím i velmi ocenit to, že bylo pár aktivit "sebezkušenostních", tipy na aktivity, co dělat s dětmi a jak pracovat na sobě :-)."

účastnice kurzu

“Dobře zvládnutá online forma kurzu, byl dostatečně interaktivní a zároveň informačně bohatý.”

účastnice kurzu

bottom of page