top of page

SETKÁNÍ RODIČŮ NAD TÉMATEM SEBEPOŠKOZOVÁNÍ U DĚTÍ

KDY?

Naživo:

 

OBSAH KURZU 

 

Týká se sebepoškozování někoho z vašich blízkých? Už si nevíte rady, vnímáte, že byste potřebovali více podpory než z článků a rozhovorů s vašimi blízkými?


Přijďte vyzkoušet naši podpůrnou skupinu, která nabízí jak informace o tom, proč se lidi sebepoškozují, o tom, jak reagovat, když se sebepoškozuje někdo blízký a jak takové období zvládnout s chladnou hlavou.

Nejste v tom sami. Sdílení vlastních zkušenosti, emocí, rad, tipů může být léčivé.

Nabízíme vám dvě podvečerní setkání v komorní skupině o maximální kapacitě 16 rodičů, kteří řeší podobné potíže jako vy.

 

LEKTOR KURZU

Zuzka Kubíková a Zuzka Karásková Ulbertová

Zuzana Karásková Ulbertová

je vzděláním psycholožka (Fakulta sociálních studií na Masarykově univerzitě) s dvacetiletou praxí v krizové intervenci a v individuálním poradenství s dětmi, dospívajícími i dospělými. Mnoho let lektoruje kurzy pro pracovníky v pomáhajících profesích. Od ukončení studia absolvovala řadu kurzů a výcviků (kurz Telefonické krizové intervence, chatu a e-mailového poradenství, Základy gestaltterapie a logoterapie, kurz techniky TRE, Motivační rozhovory, relaxačních technik a psychodiagnostických metod).

Zuzana Kubíková

Vystudovala sociální pedagogiku a poradenství na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala 3leté vzdělávání v rodinné terapii a výcvik v mediaci, a pak řadu dalších kurzů (Práce s traumatem, kurz telefonické krizové intervence, chatu, e-mailového poradenství, Motivační rozhovory, Práce s časovou osou, základy transakční analýzy a další). Lektoruje kurzy a výcviky pro veřejnost. S klienty pracuje už téměř dvacet let, a to jak individuálně, tak s celými rodinami.

bottom of page