top of page

PANICKÁ ATAKA
JAK POMOCI ZVLÁDAT PANICKÉ ATAKY DĚTEM A DOSPÍVAJÍCÍM

KDY?

On-line: 15.11.2023

 

OBSAH KURZU 

Pojďte se zúčastnit webináře na téma panické ataky. Chcete se dozvědět, co to vlastně panická ataka je a jaké mohou být její příčiny? Co se při této silné úzkosti děje na psychické a fyzické úrovni? A jak panické ataky ovlivňují naše chování? Na tomto kurzu získáte podrobné informace, které Vám umožní lépe porozumět tomuto nepříjemnému stavu, který alespoň jednou v životě zažije spousta lidí.

A nejen to. Budeme se také zabývat tím, co nefunguje při práci s panikou a jak se vyhnout běžným chybám. Naučíte se identifikovat způsoby, které Vám brání v efektivním zvládání panických atak a objevíte nové přístupy a techniky, které Vám pomohou je zvládat. A nezapomínejme ani na Vaše blízké. Naučíme Vás, jak jim pomoci ve chvíli, kdy se silná úzkost dostaví.

V neposlední řadě se budeme věnovat také tomu, jak těmto nepříjemným stavům předcházet.

Webinář je otevřený a přístupný pro kohokoliv, kdo má zájem o téma panických atak. Bez ohledu na to, zda jste laikem, odborníkem, osobou, která panickou ataku zažila, nebo jednoduše máte blízkou osobu ve svém okolí, která s tímto problémem bojuje, jste srdečně vítáni.

Součásti webináře bude diskuze s účastníky, která Vám poskytne příležitost klást otázky a získat k tématu další informace.

LEKTOR KURZU

Mgr. Kateřina Štočková Vavrošová

 

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK a je absolventkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii. Od roku 2013 pracuje na Lince bezpečí jako krizový intervent, vedoucí směny a lektor. Několik let se věnovala tématice domácího násilí v organizacích proFem či v Intervenčním centru Kladno, ve kterém působila na pozici dětského psychologa. Od roku 2020 rozvíjí svou soukromou praxi v psychoterapeutickém centru Hladina, ve kterém se zaměřuje na psychologickou práci s dětmi a dospělými. Vystupovala v podcastech Na tenké Lince a v podcastu Českého rozhlasu Polštář. Profesně se zajímá zejména o práci s úzkostí a léčbu traumatu.

bottom of page