top of page

MÝTY A FAKTA
O PSYCHOFARMAKÁCH
webinář
 

Termín: 29.5.2024
Čas konání: 18-20 hod. 
Cena: 199,- Kč
Počet účastníků: 100

OBSAH WEBINÁŘE 

Užíváte vy nebo někdo z vašich blízkých psychofarmaka? Tápete, jestli to byla nebo je dobrá volba? Máte strach z nárůstu hmotnosti? Z toho, že se vám změní osobnost, že vás léky zbytečně utlumí nebo že nebudete moct řídit auto?  

Pojďte se zúčastnit webináře na téma psychofarmak. Chcete se dozvědět, jaká psychofarmaka existují? Jak je rozlišujeme a jaký mají účinek?

Na našem webináři se zaměříme na mýty, se kterými se setkávají psychiatři a které jsou ve všeobecném povědomí. Naše psychiatrička uvede na pravou míru fakta o užívání psychofarmak. 

 

Dozvíte se:

  • důležité informace o antidepresivech

  • důležitá fakta o anxiolytikách, včetně benzodiazepinů a hypnotik 

  • důležité informace o antipsychotikách 

  • probereme nejčastější mýty

  • a pak fakta, jak léky působí - co je v jejich moci a co už ne

 

Součásti webináře bude diskuze s účastníky, která Vám poskytne příležitost klást otázky a získat k tématu další informace.

LEKTOR KURZU

MUDr. Veronika MÁLOVÁ

Veronika je absolventkou oboru všeobecné lékařství na 1. LF UK v Praze. Specializovanou způsobilost v oboru psychiatrie získala v roce 2022. Pracovala v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde se věnovala zejména akutní péči. Zároveň byla členkou forenzního multidisciplinárního týmu. Aktivně se účastnila reformy psychiatrické péče, a to zejména v oblasti financování akutní péče. Školila lékaře napříč ČR v klasifikačním systému DRG. Téměř tři roky působila na Klinice ambulantní psychiatrie a psychoterapie KAPPA. Absolvovala Kompletní kurz krizové intervence pod záštitou organizace Déčko Liberec z.s. Veronika také absolvovala jednoroční kurz Integrativní psychoterapie lektorovaný PhDr. Magdalenou Frouzovou. V součanosti je frekventantkou Psychoterapeutického výcviku v logoterapii a existenciální analýze. V Institutu neuropsychiatrické péče pracovala od roku 2021 do ledna 2024 a zaměřovala se především na diagnostiku a terapii úzkostí, poruch nálady a stresem indukovaných poruch. 

image_edited_edited.jpg
bottom of page